• Puan Durumu
  • Fikstür
 

O

P

 

1.

Göztepe

0

0

 

2.

Başakşehir

0

0

 

3.

Fenerbahçe

0

0

 

4.

Galatasaray

0

0

 

5.

Bursaspor

0

0

 

6.

Antalyaspor

0

0

 

7.

Malatyaspor

0

0

 

8.

Gençler Birliği

0

0

 

9.

Konyaspor

0

0

 

10.

Akhisar Belediye

0

0

 

11.

Kardemir Karabük

0

0

 

12.

Osmanlıspor

0

0

 

13.

Aytemiz Alanyaspor

0

0

 

14.

Trabzonspor

0

0

 

15.

Kayserispor

0

0

 

16.

Çaykur Rizespor

0

0

 

17.

Kasımpaşa

0

0

 

18.

Beşiktaş

0

0

18. HAFTA
21.1.2017 Akhisar Belediye 0:0 Kayserispor
21.1.2017 Atiker Konyaspor 2:1 Çaykur Rizespor
21.1.2017 Bursaspor 0:2 Adanaspor
21.1.2017 Kardemir Karabükspor 2:1 Galatasaray
22.1.2017 Gaziantepspor 0:0 Gençlerbirliği
22.1.2017 Osmanlıspor 1:2 Antalyaspor
22.1.2017 Kasımpaşa 0:1 Trabzonspor
22.1.2017 Fenerbahçe 1:0 Medipol Başakşehir
23.1.2017 Alanyaspor 1:4 Beşiktaş
19. HAFTA
28.1.2017 Çaykur Rizespor 1:0 Kardemir Karabükspor
28.1.2017 Antalyaspor 2:1 Alanyaspor
28.1.2017 Galatasaray 6:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
29.1.2017 Gençlerbirliği 1:1 Osmanlıspor
29.1.2017 Medipol Başakşehir 1:0 Bursaspor
29.1.2017 Trabzonspor 4:0 Gaziantepspor
29.1.2017 Kayserispor 4:1 Fenerbahçe
30.1.2017 Adanaspor 2:0 Kasımpaşa
30.1.2017 Beşiktaş 5:1 Atiker Konyaspor
20. HAFTA
10.2.2017 Kardemir Karabükspor 2:1 Beşiktaş
11.2.2017 Alanyaspor 3:0 Gençlerbirliği
11.2.2017 Osmanlıspor 0:1 Trabzonspor
11.2.2017 Bursaspor 1:1 Fenerbahçe
12.2.2017 Kasımpaşa 4:0 Medipol Başakşehir
12.2.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 1:0 Çaykur Rizespor
12.2.2017 Atiker Konyaspor 1:1 Antalyaspor
12.2.2017 Galatasaray 1:2 Kayserispor
13.2.2017 Gaziantepspor 1:0 Adanaspor
21. HAFTA
17.2.2017 Kayserispor 2:0 Bursaspor
18.2.2017 Antalyaspor 1:0 Kardemir Karabükspor
18.2.2017 Medipol Başakşehir 0:0 Gaziantepspor
18.2.2017 Çaykur Rizespor 1:1 Galatasaray
19.2.2017 Gençlerbirliği 2:0 Atiker Konyaspor
19.2.2017 Fenerbahçe 3:1 Kasımpaşa
19.2.2017 Adanaspor 1:5 Osmanlıspor
19.2.2017 Beşiktaş 3:1 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
20.2.2017 Trabzonspor 0:0 Alanyaspor
22. HAFTA
26.2.2017 Osmanlıspor 0:1 Medipol Başakşehir
24.2.2017 Kasımpaşa 4:0 Bursaspor
26.2.2017 Gaziantepspor 1:1 Fenerbahçe
24.2.2017 Çaykur Rizespor 2:4 Kayserispor
25.2.2017 Alanyaspor 4:1 Adanaspor
25.2.2017 Konyaspor 1:1 Trabzonspor
26.2.2017 Karabükspor 1:0 Gençlerbirliği
25.2.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 3:0 Antalyaspor
27.2.2017 Galatasaray 0:1 Beşiktaş
23. HAFTA
04.3.2017 Bursaspor 2:1 Gaziantepspor
05.3.2017 Kayserispor 2:2 Kasımpaşa
06.3.2017 Gençlerbirliği 2:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
05.3.2017 Adanaspor 0:1 Atiker Konyaspor
05.3.2017 Başakşehir 2:1 Alanyaspor
05.3.2017 Fenerbahçe 1:0 Osmanlıspor
04.3.2017 Beşiktaş 1:0 Çaykur Rizespor
06.3.2017 Antalyaspor 2:3 Galatasaray
04.3.2017 Trabzonspor 1:0 Kardemir Karabükspor
24. HAFTA
12.3.2017 Konyaspor 0:3 Medipol Başakşehir
11.3.2017 Galatasaray 3:2 Gençlerbirliği
11.3.2017 Gaziantepspor 0:2 Kasımpaşa
11.3.2017 Kardemir Karabükspor 2:0 Adanaspor
13.3.2017 Akhisar Belediye 1:3 Trabzonspor
12.3.2017 Çaykur Rizespor 1:2 Antalyaspor
11.3.2017 Osmanlıspor 1:1 Bursaspor
10.3.2017 Alanyaspor 2:3 Fenerbahçe
12.3.2017 Beşiktaş 2:2 Kayserispor
25. HAFTA
18.3.2017 Adanaspor 2:1 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
19.3.2017 Bursaspor 1:3 Alanyaspor
18.3.2017 Trabzonspor 2:0 Galatasaray
17.3.2017 Fenerbahçe 2:3 Atiker Konyaspor
18.3.2017 Kasımpaşa 3:2 Osmanlıspor
18.3.2017 Kayserispor 3:4 Gaziantepspor
19.3.2017 Antalyaspor 0:0 Beşiktaş
19.3.2017 Gençlerbirliği 1:0 Çaykur Rizespor
19.3.2017 Medipol Başakşehir 3:3 Kardemir Karabükspor
26. HAFTA
02.4.2017 Rizespor 0:1 Trabzonspor
02.4.2017 Osmanlıspor 0:2 Gaziantepspor
01.4.2017 Kardemir Karabükspor 0:1 Fenerbahçe
01.4.2017 Akhisar 2:1 Medipol Başakşehir
03.4.2017 Galatasaray 4:0 Adanaspor
02.4.2017 Beşiktaş 3:0 Gençlerbirliği
01.4.2017 Alanyaspor 3:1 Kasımpaşa
02.4.2017 Konyaspor 2:0 Bursaspor
01.4.2017 Antalyaspor 2:1 Kayserispor
27. HAFTA
09.4.2017 Adanaspor 1:3 Çaykur Rizespor
07.4.2017 Bursaspor

3:0

Kardemir Karabükspor
09.4.2017 Fenerbahçe 3:1 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
10.4.2017 Kasımpaşa 1:1 Atiker Konyaspor
08.4.2017 Gaziantepspor 2:3 Alanyaspor
09.4.2017 Kayserispor 1:4 Osmanlıspor
08.4.2017 Gençlerbirliği 1:1 Antalyaspor
08.4.2017 Trabzonspor 3:4 Beşiktaş
10.4.2017 Medipol Başakşehir 4:0 Galatasaray
28. HAFTA
21.4.2017 Atiker Konyaspor 1:2 Gaziantepspor
21.4.2017 Kardemir Karabükspor 0:0 Kasımpaşa
22.4.2017 Gençlerbirliği 2:1 Kayserispor
22.4.2017 Çaykur Rizespor 3:3 Medipol Başakşehir
24.4.2017 Beşiktaş - Adanaspor
22.4.2017 Antalyaspor 0:3 Trabzonspor
22.4.2017 Alanyaspor 0:1 Osmanlıspor
23.4.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 5:1 Bursaspor
23.4.2017 Galatasaray 0:1 Fenerbahçe
29. HAFTA
16.4.2017 Adanaspor 00:00 Antalyaspor
16.4.2017 Fenerbahçe 00:00 Çaykur Rizespor
16.4.2017 Gaziantepspor 00:00 Kardemir Karabükspor
16.4.2017 Kasımpaşa 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
16.4.2017 Osmanlıspor 00:00 Atiker Konyaspor
16.4.2017 Kayserispor 00:00 Alanyaspor
16.4.2017 Trabzonspor 00:00 Gençlerbirliği
16.4.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Beşiktaş
16.4.2017 Bursaspor 00:00 Galatasaray
30. HAFTA
23.4.2017 Antalyaspor 00:00 Medipol Başakşehir
23.4.2017 Galatasaray 00:00 Kasımpaşa
23.4.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Bursaspor
23.4.2017 Gençlerbirliği 00:00 Adanaspor
23.4.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Alanyaspor
23.4.2017 Kardemir Karabükspor 00:00 Osmanlıspor
23.4.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Gaziantepspor
23.4.2017 Beşiktaş 00:00 Fenerbahçe
23.4.2017 Trabzonspor 00:00 Kayserispor
31. HAFTA
30.4.2017 Adanaspor 00:00 Trabzonspor
30.4.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Gençlerbirliği
30.4.2017 Alanyaspor 00:00 Kardemir Karabükspor
30.4.2017 Osmanlıspor 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
30.4.2017 Kayserispor 00:00 Atiker Konyaspor
30.4.2017 Fenerbahçe 00:00 Antalyaspor
30.4.2017 Bursaspor 00:00 Beşiktaş
30.4.2017 Kasımpaşa 00:00 Çaykur Rizespor
30.4.2017 Gaziantepspor 00:00 Galatasaray
32. HAFTA
7.5.2017 Trabzonspor 00:00 Medipol Başakşehir
7.5.2017 Galatasaray 00:00 Osmanlıspor
7.5.2017 Antalyaspor 00:00 Bursaspor
7.5.2017 Kayserispor 00:00 Adanaspor
7.5.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Alanyaspor
7.5.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Gaziantepspor
7.5.2017 Beşiktaş 00:00 Kasımpaşa
7.5.2017 Gençlerbirliği 00:00 Fenerbahçe
7.5.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Kardemir Karabükspor
33. HAFTA
14.5.2017 Bursaspor 00:00 Gençlerbirliği
14.5.2017 Osmanlıspor 00:00 Çaykur Rizespor
14.5.2017 Kardemir Karabükspor 00:00 Kayserispor
14.5.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
14.5.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Adanaspor
14.5.2017 Fenerbahçe 00:00 Trabzonspor
14.5.2017 Kasımpaşa 00:00 Antalyaspor
14.5.2017 Gaziantepspor 00:00 Beşiktaş
14.5.2017 Alanyaspor 00:00 Galatasaray
34. HAFTA
21.5.2017 Kayserispor 00:00 Medipol Başakşehir
21.5.2017 Antalyaspor 00:00 Gaziantepspor
21.5.2017 Adanaspor 00:00 Fenerbahçe
21.5.2017 Galatasaray 00:00 Atiker Konyaspor
21.5.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Alanyaspor
21.5.2017 Beşiktaş 00:00 Osmanlıspor
21.5.2017 Gençlerbirliği 00:00 Kasımpaşa
21.5.2017 Trabzonspor 00:00 Bursaspor
21.5.2017 Akhisar 00:00 Kardemir Karabükspor
Anket
1) Fenerbahçe Futbol Takımı'nın bu sezon şampiyonluk olasılığı sizce nedir ?
Anket Sonuçları
Fenerbahçe 89-68 Demir İnşaat Büyükçekmece
19 Mart 2017 Pazar

Fenerbahçe 89-68 Demir İnşaat Büyükçekmece

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız, Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin 22.haftasında Demir İnşaat Büyükçekmece’yi konuk etti. Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da oynanan mücadeleden takımımız, 89-68 galip ayrıldı. Takımımız mücadeleye Melih Mahmutoğlu, Anthony Bennett, Berk Uğurlu, Ahmet Düverioğlu ve Luigi Datome beşiyle başlarken karşılaşmanın ilk basketi de Berk Uğurlu’dan geldi(2-0). Periyottaki ilk 3 dakikalık bölüm 9-5 takımımızın üstünlüğüyle geçilirken, genç oyuncumuz Berk Uğurlu bu bölümde 7 sayı üretti. Konuk ekip Demir İnşaat Büyükçekmece ise Caloiaro ve Stipanovic’in basketleriyle maça denge getirdi(9-9). İlk 5 dakikalık bölüm 12-13 konuk ekibin üstünlüğüyle geçilirken, Takımımız TV molasına Melih Mahmutoğlu’nun 3 sayı çizgisinin gerisinden bulduğu isabetli şutla 15-13 önde girdi. Moladan basketle dönen taraf ise Thomas Iain Abercrombie ile Demir İnşaat Büyükçekmece oldu(15-15). Son 1 dakikanın içine 19-19’luk eşitlikle girilirken, konuk ekip ilk periyotu 21-22 önde tamamladı. Karşılaşmanın ikinci periyotu Jan Vesely ve Ekpe Udoh ile Eric Buckner ve Angelo Caloiaro’nun karşılıklı basketleriyle başladı(28-28). Çeyreğin ilk 5 dakikalık bölümü 31-28 Fenerbahçemizin üstünlüğüyle geçilirken, konuk takımın top kayıplarını değerlendiren takımımız farkı 7 sayıya çıkardı(35-28). Son 03.30’luk bölüme girilirken Demir İnşaat Büyükçekmece Stipanovic’in basketleriyle farkı eritmeye çalışsa da(35-32), Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız Ekpe Udoh ve Melih Mahmutoğlu’nun basketleriyle soyunma odasına 41-34 önde girdi. Üçüncü çeyreğe Jerry Johnson ve Caloiaro’nun 6-0’lık serisiyle başlayan konuk ekip, farkı 1 sayıya indirdi(41-40). Çeyreğin ilk 4 dakikalık bölümü 43-45 Demir İnşaat Büyükçekmece’nin üstünlüğüyle geçilirken, TV molasına 50-47’lik skorla önde giren taraf Fenerbahçemiz oldu. Mola dönüşünde her iki takım da karşılıklı basketlerle maçı dengede tutmaya çalışırken, final periyotuna Datome, Vesely ve Bennett’in basketleriyle 59-54 önde giden Fenerbahçemiz oldu. Final periyotuna Nunnally, Bennett ve Vesely’nin 8-0’lık serisiyle başlayan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız, farkı çift hanelere çıkardı(67-54). Demir İnşaat Büyükçekmece ise bu çeyrekteki ilk basketi Stipanovic’in turnikesiyle buldu(67-56). Periyotun ilk 5 dakikalık bölümü 73-58 Fenerbahçemizin üstünlüğüyle geçilirken, konuk ekip Hayes ve Buckner’ın basketleriyle maça tutunmaya çalıştı(84-67). Rakibin maça ortak olmasına izin vermeyen Takımımız, özellikle de bu periyottaki üstün oyunuyla maçı 89-68 kazandı. Çeyrek Skorları: 1. Çeyrek: 22-21 (Demir İnşaat Büyükçekmece) 2. Çeyrek: 20-12 (Fenerbahçe) 3. Çeyrek: 20-18 (Demir İnşaat Büyükçekmece) 4. Çeyrek: 30-14 (Fenerbahçe) Fenerbahçe (89): Nunnally 18, Vesely 17, Melih 15, Bennett 10, Berk 9, Ahmet 9, Udoh 6, Kalinic 3, Datome 2.

Diğer Haberler

Tofaş 71-88 Fenerbahçe Doğuş

Fenerbahçe Doğuş, Bursa'dan galibiyetle dönüyor.

Fenerbahçe Doğuş, Tofaş Deplasman'ında

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın rakibi Tofaş

Fenerbahçe Doğuş 89-90 Zalgiris Kaunas

Turkish Airlines EuroLeague'de 4 maçlık galibiyet serimiz sona erdi.

Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas

Fenerbahçe Doğuş , Zalgiris Kaunas'ı konuk ediyor.

Fenerbahçe Doğuş 85-72 Yeşilgiresun Belediyespor

Fenerbahçe Doğuş 2.sıraya yükseldi.

Barcelona 68-83 Fenerbahçe Doğuş

Fenerbahçe Doğuş,İspanya'dan galibiyet ile dönüyor.

Fenerbahçe Doğuş, Barcelona Deplasmanında

Barcelona-Fenerbahçe Doğuş mücadelesi 8 Aralık Cuma günü saat 23.00'da başlayacak.

Fenerbahçe Doğuş 71 Khimki Moskova 67

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, Turkish Airlines EuroLeague 9. hafta maçında Rusya temsilcisi Khimki Moskova’yı konuk etti. Rakibini 71-67 yenen Ekibimiz, galibiyet sayısını 6’ya çıkardı.

Fenerbahçe Doğuş-Khimki Moskova maçı bilet satışı sürüyor

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda 24 Kasım Cuma günü 20:45’te oynayacağı Khimki Moskova maçının bilet satışına Mobilet üzerinden başlandı.

Zeljko Obradovic Darüşşafaka maçını değerlendirdi

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, 84-78 mağlubiyetimizle tamamlanan Darüşşafaka Basketbol maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ