• Puan Durumu
  • Fikstür
 

O

P

 

1.

Beşiktaş

30

65

 

2.

Başakşehir

30

63

 

3.

Fenerbahçe

30

57

 

4.

Galatasaray

30

52

 

5.

Trabzon A.Ş

30

48

 

6.

Antalyaspor

30

46

 

7.

Kasımpaşa

30

40

 

8.

Gençler Birliği

30

40

 

9.

Konyaspor

30

40

 

10.

Akhisar Belediye

30

37

 

11.

Kardemir Karabük

30

39

 

12.

Osmanlıspor

30

38

 

13.

Aytemiz Alanyaspor

30

37

 

14.

Bursaspor

30

35

 

15.

Kayserispor

30

33

 

16.

Çaykur Rizespor

30

27

 

17.

Gaziantepspor

30

26

 

18.

Adanaspor

30

23

18. HAFTA
21.1.2017 Akhisar Belediye 0:0 Kayserispor
21.1.2017 Atiker Konyaspor 2:1 Çaykur Rizespor
21.1.2017 Bursaspor 0:2 Adanaspor
21.1.2017 Kardemir Karabükspor 2:1 Galatasaray
22.1.2017 Gaziantepspor 0:0 Gençlerbirliği
22.1.2017 Osmanlıspor 1:2 Antalyaspor
22.1.2017 Kasımpaşa 0:1 Trabzonspor
22.1.2017 Fenerbahçe 1:0 Medipol Başakşehir
23.1.2017 Alanyaspor 1:4 Beşiktaş
19. HAFTA
28.1.2017 Çaykur Rizespor 1:0 Kardemir Karabükspor
28.1.2017 Antalyaspor 2:1 Alanyaspor
28.1.2017 Galatasaray 6:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
29.1.2017 Gençlerbirliği 1:1 Osmanlıspor
29.1.2017 Medipol Başakşehir 1:0 Bursaspor
29.1.2017 Trabzonspor 4:0 Gaziantepspor
29.1.2017 Kayserispor 4:1 Fenerbahçe
30.1.2017 Adanaspor 2:0 Kasımpaşa
30.1.2017 Beşiktaş 5:1 Atiker Konyaspor
20. HAFTA
10.2.2017 Kardemir Karabükspor 2:1 Beşiktaş
11.2.2017 Alanyaspor 3:0 Gençlerbirliği
11.2.2017 Osmanlıspor 0:1 Trabzonspor
11.2.2017 Bursaspor 1:1 Fenerbahçe
12.2.2017 Kasımpaşa 4:0 Medipol Başakşehir
12.2.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 1:0 Çaykur Rizespor
12.2.2017 Atiker Konyaspor 1:1 Antalyaspor
12.2.2017 Galatasaray 1:2 Kayserispor
13.2.2017 Gaziantepspor 1:0 Adanaspor
21. HAFTA
17.2.2017 Kayserispor 2:0 Bursaspor
18.2.2017 Antalyaspor 1:0 Kardemir Karabükspor
18.2.2017 Medipol Başakşehir 0:0 Gaziantepspor
18.2.2017 Çaykur Rizespor 1:1 Galatasaray
19.2.2017 Gençlerbirliği 2:0 Atiker Konyaspor
19.2.2017 Fenerbahçe 3:1 Kasımpaşa
19.2.2017 Adanaspor 1:5 Osmanlıspor
19.2.2017 Beşiktaş 3:1 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
20.2.2017 Trabzonspor 0:0 Alanyaspor
22. HAFTA
26.2.2017 Osmanlıspor 0:1 Medipol Başakşehir
24.2.2017 Kasımpaşa 4:0 Bursaspor
26.2.2017 Gaziantepspor 1:1 Fenerbahçe
24.2.2017 Çaykur Rizespor 2:4 Kayserispor
25.2.2017 Alanyaspor 4:1 Adanaspor
25.2.2017 Konyaspor 1:1 Trabzonspor
26.2.2017 Karabükspor 1:0 Gençlerbirliği
25.2.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 3:0 Antalyaspor
27.2.2017 Galatasaray 0:1 Beşiktaş
23. HAFTA
04.3.2017 Bursaspor 2:1 Gaziantepspor
05.3.2017 Kayserispor 2:2 Kasımpaşa
06.3.2017 Gençlerbirliği 2:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
05.3.2017 Adanaspor 0:1 Atiker Konyaspor
05.3.2017 Başakşehir 2:1 Alanyaspor
05.3.2017 Fenerbahçe 1:0 Osmanlıspor
04.3.2017 Beşiktaş 1:0 Çaykur Rizespor
06.3.2017 Antalyaspor 2:3 Galatasaray
04.3.2017 Trabzonspor 1:0 Kardemir Karabükspor
24. HAFTA
12.3.2017 Konyaspor 0:3 Medipol Başakşehir
11.3.2017 Galatasaray 3:2 Gençlerbirliği
11.3.2017 Gaziantepspor 0:2 Kasımpaşa
11.3.2017 Kardemir Karabükspor 2:0 Adanaspor
13.3.2017 Akhisar Belediye 1:3 Trabzonspor
12.3.2017 Çaykur Rizespor 1:2 Antalyaspor
11.3.2017 Osmanlıspor 1:1 Bursaspor
10.3.2017 Alanyaspor 2:3 Fenerbahçe
12.3.2017 Beşiktaş 2:2 Kayserispor
25. HAFTA
18.3.2017 Adanaspor 2:1 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
19.3.2017 Bursaspor 1:3 Alanyaspor
18.3.2017 Trabzonspor 2:0 Galatasaray
17.3.2017 Fenerbahçe 2:3 Atiker Konyaspor
18.3.2017 Kasımpaşa 3:2 Osmanlıspor
18.3.2017 Kayserispor 3:4 Gaziantepspor
19.3.2017 Antalyaspor 0:0 Beşiktaş
19.3.2017 Gençlerbirliği 1:0 Çaykur Rizespor
19.3.2017 Medipol Başakşehir 3:3 Kardemir Karabükspor
26. HAFTA
02.4.2017 Rizespor 0:1 Trabzonspor
02.4.2017 Osmanlıspor 0:2 Gaziantepspor
01.4.2017 Kardemir Karabükspor 0:1 Fenerbahçe
01.4.2017 Akhisar 2:1 Medipol Başakşehir
03.4.2017 Galatasaray 4:0 Adanaspor
02.4.2017 Beşiktaş 3:0 Gençlerbirliği
01.4.2017 Alanyaspor 3:1 Kasımpaşa
02.4.2017 Konyaspor 2:0 Bursaspor
01.4.2017 Antalyaspor 2:1 Kayserispor
27. HAFTA
09.4.2017 Adanaspor 1:3 Çaykur Rizespor
07.4.2017 Bursaspor

3:0

Kardemir Karabükspor
09.4.2017 Fenerbahçe 3:1 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
10.4.2017 Kasımpaşa 1:1 Atiker Konyaspor
08.4.2017 Gaziantepspor 2:3 Alanyaspor
09.4.2017 Kayserispor 1:4 Osmanlıspor
08.4.2017 Gençlerbirliği 1:1 Antalyaspor
08.4.2017 Trabzonspor 3:4 Beşiktaş
10.4.2017 Medipol Başakşehir 4:0 Galatasaray
28. HAFTA
21.4.2017 Atiker Konyaspor 1:2 Gaziantepspor
21.4.2017 Kardemir Karabükspor 0:0 Kasımpaşa
22.4.2017 Gençlerbirliği 2:1 Kayserispor
22.4.2017 Çaykur Rizespor 3:3 Medipol Başakşehir
24.4.2017 Beşiktaş - Adanaspor
22.4.2017 Antalyaspor 0:3 Trabzonspor
22.4.2017 Alanyaspor 0:1 Osmanlıspor
23.4.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 5:1 Bursaspor
23.4.2017 Galatasaray 0:1 Fenerbahçe
29. HAFTA
16.4.2017 Adanaspor 00:00 Antalyaspor
16.4.2017 Fenerbahçe 00:00 Çaykur Rizespor
16.4.2017 Gaziantepspor 00:00 Kardemir Karabükspor
16.4.2017 Kasımpaşa 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
16.4.2017 Osmanlıspor 00:00 Atiker Konyaspor
16.4.2017 Kayserispor 00:00 Alanyaspor
16.4.2017 Trabzonspor 00:00 Gençlerbirliği
16.4.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Beşiktaş
16.4.2017 Bursaspor 00:00 Galatasaray
30. HAFTA
23.4.2017 Antalyaspor 00:00 Medipol Başakşehir
23.4.2017 Galatasaray 00:00 Kasımpaşa
23.4.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Bursaspor
23.4.2017 Gençlerbirliği 00:00 Adanaspor
23.4.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Alanyaspor
23.4.2017 Kardemir Karabükspor 00:00 Osmanlıspor
23.4.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Gaziantepspor
23.4.2017 Beşiktaş 00:00 Fenerbahçe
23.4.2017 Trabzonspor 00:00 Kayserispor
31. HAFTA
30.4.2017 Adanaspor 00:00 Trabzonspor
30.4.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Gençlerbirliği
30.4.2017 Alanyaspor 00:00 Kardemir Karabükspor
30.4.2017 Osmanlıspor 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
30.4.2017 Kayserispor 00:00 Atiker Konyaspor
30.4.2017 Fenerbahçe 00:00 Antalyaspor
30.4.2017 Bursaspor 00:00 Beşiktaş
30.4.2017 Kasımpaşa 00:00 Çaykur Rizespor
30.4.2017 Gaziantepspor 00:00 Galatasaray
32. HAFTA
7.5.2017 Trabzonspor 00:00 Medipol Başakşehir
7.5.2017 Galatasaray 00:00 Osmanlıspor
7.5.2017 Antalyaspor 00:00 Bursaspor
7.5.2017 Kayserispor 00:00 Adanaspor
7.5.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Alanyaspor
7.5.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Gaziantepspor
7.5.2017 Beşiktaş 00:00 Kasımpaşa
7.5.2017 Gençlerbirliği 00:00 Fenerbahçe
7.5.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Kardemir Karabükspor
33. HAFTA
14.5.2017 Bursaspor 00:00 Gençlerbirliği
14.5.2017 Osmanlıspor 00:00 Çaykur Rizespor
14.5.2017 Kardemir Karabükspor 00:00 Kayserispor
14.5.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
14.5.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Adanaspor
14.5.2017 Fenerbahçe 00:00 Trabzonspor
14.5.2017 Kasımpaşa 00:00 Antalyaspor
14.5.2017 Gaziantepspor 00:00 Beşiktaş
14.5.2017 Alanyaspor 00:00 Galatasaray
34. HAFTA
21.5.2017 Kayserispor 00:00 Medipol Başakşehir
21.5.2017 Antalyaspor 00:00 Gaziantepspor
21.5.2017 Adanaspor 00:00 Fenerbahçe
21.5.2017 Galatasaray 00:00 Atiker Konyaspor
21.5.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Alanyaspor
21.5.2017 Beşiktaş 00:00 Osmanlıspor
21.5.2017 Gençlerbirliği 00:00 Kasımpaşa
21.5.2017 Trabzonspor 00:00 Bursaspor
21.5.2017 Akhisar 00:00 Kardemir Karabükspor
Anket
Gazete bayinizde Fenerbahçe Gazetesini bulabiliyor musunuz?
Anket Sonuçları
Turkish Airlines Euroleague Fan Zone Etkinlikleri 19 Mayıs Cuma Günü Başlıyor
17 Mayıs 2017 Çarşamba

Turkish Airlines Euroleague Fan Zone Etkinlikleri 19 Mayıs Cuma Günü Başlıyor

Turkish Airlines Euroleague Final Four organizasyonunun en önemli parçalarından biri olan ve basketbol heyecanının farklı etkinliklerle bir araya geldiği Fan-Zone aktiviteleri, 19 Mayıs Cuma günü saat 10:00 itibariyle Marmara Forum’da başlıyor.

Basketbolseverler, 19 Mayıs itibariyle 3 gün boyunca, Marmara Forum’un ev sahipliği yapacağı Fan-Zone alanlarındaki etkinliklere katılabilecek.

Fan-Zone etkinliklerine, 20 Mayıs Cumartesi günü Fenerbahçe oyuncularından Luigi Datome ve Ekpe Udoh da katılacak.

Oyuncumuz Ekpe Udoh, 20 Mayıs Cumartesi günü 10:00’da Marmara Forum’da One Team etkinliğine katılacak. Bu aktivitede Victor Khryapa, Kyle Hines, Othello Hunter, Kostas Papanikolaou, Ioannis Papapetrou, Nikola Vujcic ve Michalis Kakiouzis gibi isimler de yer alacak.

Başarılı oyuncumuz Luigi Datome de Fan Zone’da saat 20 Mayıs Cumartesi günü saat 10:00 itibariyle Adidas etkinliğinde yer alacak.

Ekpe Udoh ve Luigi Datome, 20 Mayıs Cumartesi günü Marmara Forum Fan-Zone alanında 11:00-11:30 arasında imza etkinliğinde de yer alacak.

19-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Fan-Zone etkinliklerinin detaylı programına Euroleague sayfası üzerinden aşağıdaki linkten ulaşılabilir:

 

http://www.euroleague.net/final-four/istanbul-2017/fanzone

Diğer Haberler

Euroleague Şampiyonu Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Medya Günü ve Kutlama Programı

Üst üste üçüncü kez katıldığı Euroleague Final Four'da ikinci kez final oynayan ve İstanbul'da Olimpiakos'u 80-64 mağlup ederek Euroleague Şampiyonu olan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız, medya günü etkinliğinde basın mensuplarıyla buluşuyor.

AVRUPA ŞAMPİYONLUĞUNA COŞKULU KUTLAMA

THY Euroleague Şampiyonluğunu kazanan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız, ilk kutlamayı, Başkanımız ve Yöneticilerimizle birlikte maçın ardından gittikleri bir gece kulübünde gerçekleştirdi.

FENERBAHÇEMİZ AVRUPA ŞAMPİYONU

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız tarih yazdı. Üst üste üçüncü kez katıldığı Final Four'da ikinci kez final oynayan ve İstanbul'da Olimpiakos'u 80-64 yenerek Euroleague Şampiyonu olan Fenerbahçemiz, Türk basketbol tarihinde Avrupa'nın 1 numaralı kupasını kazanan ilk takım oldu. Bogdanovic ve Kalinic17'şer sayı ile maçın en skorer oyuncuları olurken, MVP ödülünü Ekpe Udoh aldı.

Başkanımız Aziz Yıldırım: "Fenerbahçe Türkiye’nin yüz akıdır"

Başkanımız Aziz Yıldırım, Erkek Basketbol Takımımızın Olimpiakos’u yenerek Euroleague Şampiyonluğunu kazanmasının ardından Fenerbahçe Televizyonu’na özel açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin Türkiye’nin yüz akı olduğunu söyleyen Başkanımız, “Artık Fenerbahçe’nin hedefi tesadüfi şampiyonluk değildir, kalıcıdır” dedi. Başkanımız aynı zamanda 3 Temmuz süreci ve öncesine dair açıklamalarda da bulundu.

ZELJKO OBRADOVIC BÜYÜK ZAFERİ DEĞERLENDİRDİ

Finalde karşılaştığı Olympiakos’u 80-64 mağlup ederek Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 sezonunu şampiyon tamamlayan Fenerbahçemizin Başantrenörü Zeljko Obradovic, açıklamalarda bulundu dedi.

EUROLEAGUE ŞAMPİYONU ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZI TEBRİK EDERİZ

İstanbul'un ev sahipliğini yaptığı Turkish Airlines Euroleague Final Four’da, ilk rakibi İspanyol Real Madrid’i 84-75 ile, finalde ise Yunanistan'ın Olympiacos ekibini 80-64'lük skorla mağlup eden Erkek Basketbol Takımımız, Turkish Airlines Euroleague'de şampiyonluğa ulaşarak camiamızı ve ülkemizi gururlandırmıştır.

Euroleague’de Finale Yükselen Oyuncularımızdan Açıklamalar

İspanyol ekibi Real Madrid karşısında müthiş bir oyun çıkararak, Takımımızı üst üste ikinci kez finale çıkaran oyuncularımızın açıklamalarından derlediklerimiz;

ÜST ÜSTE 2. KEZ EUROLEAGUE’DE FİNALDEYİZ

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız tarih yazmaya devam ediyor. Üst üste 3. kez Final Four’da mücadele eden Fenerbahçemiz, İstanbul’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen THY Avrupa Ligi Dörtlü Final karşılaşmasında İspanyol ekibi Real Madrid’i 84-75 yendi ve üst üste ikinci kez finale yükseldi. Takımımız finalde ise CSKA Moskova'yı 82-78 mağlup eden Olympiakos ile Pazar günü karşılaşacak.

Erkek Basketbolda Kombine Yenilemeleri Başladı

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın 2017-2018 sezonu Lig ve Euroleague maçlarında geçerli olacak kombine kartlarının yenileme işlemleri, 9 Mayıs Salı günü Fenerbahçe Ülker Sports Arena Batı Girişi Bilet Gişesi’nde başladı.

Basketbol Süper Ligi’nde Play-Off Çeyrek Final Programı Açıklandı

Basketbol Süper Ligi’nde play-off çeyrek final programı açıklandı. Çeyrek finalde TOFAŞ ile eşleşen Fenerbahçemiz maçlarını 24 Mayıs Çarşamba ve 26 Mayıs Cuma günleri oynayacak. 2 galibiyet alanın yarı finale yükseleceği eşleşmede, gerekmesi durumunda oynanacak üçüncü maçların programı ise henüz paylaşılmadı. Fenerbahçe –TOFAŞ eşleşmesinde program şöyle:
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ