• Puan Durumu
  • Fikstür
 

O

P

 

1.

Göztepe

0

0

 

2.

Başakşehir

0

0

 

3.

Fenerbahçe

0

0

 

4.

Galatasaray

0

0

 

5.

Bursaspor

0

0

 

6.

Antalyaspor

0

0

 

7.

Malatyaspor

0

0

 

8.

Gençler Birliği

0

0

 

9.

Konyaspor

0

0

 

10.

Akhisar Belediye

0

0

 

11.

Kardemir Karabük

0

0

 

12.

Osmanlıspor

0

0

 

13.

Aytemiz Alanyaspor

0

0

 

14.

Trabzonspor

0

0

 

15.

Kayserispor

0

0

 

16.

Çaykur Rizespor

0

0

 

17.

Kasımpaşa

0

0

 

18.

Beşiktaş

0

0

18. HAFTA
21.1.2017 Akhisar Belediye 0:0 Kayserispor
21.1.2017 Atiker Konyaspor 2:1 Çaykur Rizespor
21.1.2017 Bursaspor 0:2 Adanaspor
21.1.2017 Kardemir Karabükspor 2:1 Galatasaray
22.1.2017 Gaziantepspor 0:0 Gençlerbirliği
22.1.2017 Osmanlıspor 1:2 Antalyaspor
22.1.2017 Kasımpaşa 0:1 Trabzonspor
22.1.2017 Fenerbahçe 1:0 Medipol Başakşehir
23.1.2017 Alanyaspor 1:4 Beşiktaş
19. HAFTA
28.1.2017 Çaykur Rizespor 1:0 Kardemir Karabükspor
28.1.2017 Antalyaspor 2:1 Alanyaspor
28.1.2017 Galatasaray 6:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
29.1.2017 Gençlerbirliği 1:1 Osmanlıspor
29.1.2017 Medipol Başakşehir 1:0 Bursaspor
29.1.2017 Trabzonspor 4:0 Gaziantepspor
29.1.2017 Kayserispor 4:1 Fenerbahçe
30.1.2017 Adanaspor 2:0 Kasımpaşa
30.1.2017 Beşiktaş 5:1 Atiker Konyaspor
20. HAFTA
10.2.2017 Kardemir Karabükspor 2:1 Beşiktaş
11.2.2017 Alanyaspor 3:0 Gençlerbirliği
11.2.2017 Osmanlıspor 0:1 Trabzonspor
11.2.2017 Bursaspor 1:1 Fenerbahçe
12.2.2017 Kasımpaşa 4:0 Medipol Başakşehir
12.2.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 1:0 Çaykur Rizespor
12.2.2017 Atiker Konyaspor 1:1 Antalyaspor
12.2.2017 Galatasaray 1:2 Kayserispor
13.2.2017 Gaziantepspor 1:0 Adanaspor
21. HAFTA
17.2.2017 Kayserispor 2:0 Bursaspor
18.2.2017 Antalyaspor 1:0 Kardemir Karabükspor
18.2.2017 Medipol Başakşehir 0:0 Gaziantepspor
18.2.2017 Çaykur Rizespor 1:1 Galatasaray
19.2.2017 Gençlerbirliği 2:0 Atiker Konyaspor
19.2.2017 Fenerbahçe 3:1 Kasımpaşa
19.2.2017 Adanaspor 1:5 Osmanlıspor
19.2.2017 Beşiktaş 3:1 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
20.2.2017 Trabzonspor 0:0 Alanyaspor
22. HAFTA
26.2.2017 Osmanlıspor 0:1 Medipol Başakşehir
24.2.2017 Kasımpaşa 4:0 Bursaspor
26.2.2017 Gaziantepspor 1:1 Fenerbahçe
24.2.2017 Çaykur Rizespor 2:4 Kayserispor
25.2.2017 Alanyaspor 4:1 Adanaspor
25.2.2017 Konyaspor 1:1 Trabzonspor
26.2.2017 Karabükspor 1:0 Gençlerbirliği
25.2.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 3:0 Antalyaspor
27.2.2017 Galatasaray 0:1 Beşiktaş
23. HAFTA
04.3.2017 Bursaspor 2:1 Gaziantepspor
05.3.2017 Kayserispor 2:2 Kasımpaşa
06.3.2017 Gençlerbirliği 2:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
05.3.2017 Adanaspor 0:1 Atiker Konyaspor
05.3.2017 Başakşehir 2:1 Alanyaspor
05.3.2017 Fenerbahçe 1:0 Osmanlıspor
04.3.2017 Beşiktaş 1:0 Çaykur Rizespor
06.3.2017 Antalyaspor 2:3 Galatasaray
04.3.2017 Trabzonspor 1:0 Kardemir Karabükspor
24. HAFTA
12.3.2017 Konyaspor 0:3 Medipol Başakşehir
11.3.2017 Galatasaray 3:2 Gençlerbirliği
11.3.2017 Gaziantepspor 0:2 Kasımpaşa
11.3.2017 Kardemir Karabükspor 2:0 Adanaspor
13.3.2017 Akhisar Belediye 1:3 Trabzonspor
12.3.2017 Çaykur Rizespor 1:2 Antalyaspor
11.3.2017 Osmanlıspor 1:1 Bursaspor
10.3.2017 Alanyaspor 2:3 Fenerbahçe
12.3.2017 Beşiktaş 2:2 Kayserispor
25. HAFTA
18.3.2017 Adanaspor 2:1 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
19.3.2017 Bursaspor 1:3 Alanyaspor
18.3.2017 Trabzonspor 2:0 Galatasaray
17.3.2017 Fenerbahçe 2:3 Atiker Konyaspor
18.3.2017 Kasımpaşa 3:2 Osmanlıspor
18.3.2017 Kayserispor 3:4 Gaziantepspor
19.3.2017 Antalyaspor 0:0 Beşiktaş
19.3.2017 Gençlerbirliği 1:0 Çaykur Rizespor
19.3.2017 Medipol Başakşehir 3:3 Kardemir Karabükspor
26. HAFTA
02.4.2017 Rizespor 0:1 Trabzonspor
02.4.2017 Osmanlıspor 0:2 Gaziantepspor
01.4.2017 Kardemir Karabükspor 0:1 Fenerbahçe
01.4.2017 Akhisar 2:1 Medipol Başakşehir
03.4.2017 Galatasaray 4:0 Adanaspor
02.4.2017 Beşiktaş 3:0 Gençlerbirliği
01.4.2017 Alanyaspor 3:1 Kasımpaşa
02.4.2017 Konyaspor 2:0 Bursaspor
01.4.2017 Antalyaspor 2:1 Kayserispor
27. HAFTA
09.4.2017 Adanaspor 1:3 Çaykur Rizespor
07.4.2017 Bursaspor

3:0

Kardemir Karabükspor
09.4.2017 Fenerbahçe 3:1 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
10.4.2017 Kasımpaşa 1:1 Atiker Konyaspor
08.4.2017 Gaziantepspor 2:3 Alanyaspor
09.4.2017 Kayserispor 1:4 Osmanlıspor
08.4.2017 Gençlerbirliği 1:1 Antalyaspor
08.4.2017 Trabzonspor 3:4 Beşiktaş
10.4.2017 Medipol Başakşehir 4:0 Galatasaray
28. HAFTA
21.4.2017 Atiker Konyaspor 1:2 Gaziantepspor
21.4.2017 Kardemir Karabükspor 0:0 Kasımpaşa
22.4.2017 Gençlerbirliği 2:1 Kayserispor
22.4.2017 Çaykur Rizespor 3:3 Medipol Başakşehir
24.4.2017 Beşiktaş - Adanaspor
22.4.2017 Antalyaspor 0:3 Trabzonspor
22.4.2017 Alanyaspor 0:1 Osmanlıspor
23.4.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 5:1 Bursaspor
23.4.2017 Galatasaray 0:1 Fenerbahçe
29. HAFTA
16.4.2017 Adanaspor 00:00 Antalyaspor
16.4.2017 Fenerbahçe 00:00 Çaykur Rizespor
16.4.2017 Gaziantepspor 00:00 Kardemir Karabükspor
16.4.2017 Kasımpaşa 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
16.4.2017 Osmanlıspor 00:00 Atiker Konyaspor
16.4.2017 Kayserispor 00:00 Alanyaspor
16.4.2017 Trabzonspor 00:00 Gençlerbirliği
16.4.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Beşiktaş
16.4.2017 Bursaspor 00:00 Galatasaray
30. HAFTA
23.4.2017 Antalyaspor 00:00 Medipol Başakşehir
23.4.2017 Galatasaray 00:00 Kasımpaşa
23.4.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Bursaspor
23.4.2017 Gençlerbirliği 00:00 Adanaspor
23.4.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Alanyaspor
23.4.2017 Kardemir Karabükspor 00:00 Osmanlıspor
23.4.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Gaziantepspor
23.4.2017 Beşiktaş 00:00 Fenerbahçe
23.4.2017 Trabzonspor 00:00 Kayserispor
31. HAFTA
30.4.2017 Adanaspor 00:00 Trabzonspor
30.4.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Gençlerbirliği
30.4.2017 Alanyaspor 00:00 Kardemir Karabükspor
30.4.2017 Osmanlıspor 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
30.4.2017 Kayserispor 00:00 Atiker Konyaspor
30.4.2017 Fenerbahçe 00:00 Antalyaspor
30.4.2017 Bursaspor 00:00 Beşiktaş
30.4.2017 Kasımpaşa 00:00 Çaykur Rizespor
30.4.2017 Gaziantepspor 00:00 Galatasaray
32. HAFTA
7.5.2017 Trabzonspor 00:00 Medipol Başakşehir
7.5.2017 Galatasaray 00:00 Osmanlıspor
7.5.2017 Antalyaspor 00:00 Bursaspor
7.5.2017 Kayserispor 00:00 Adanaspor
7.5.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Alanyaspor
7.5.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Gaziantepspor
7.5.2017 Beşiktaş 00:00 Kasımpaşa
7.5.2017 Gençlerbirliği 00:00 Fenerbahçe
7.5.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Kardemir Karabükspor
33. HAFTA
14.5.2017 Bursaspor 00:00 Gençlerbirliği
14.5.2017 Osmanlıspor 00:00 Çaykur Rizespor
14.5.2017 Kardemir Karabükspor 00:00 Kayserispor
14.5.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
14.5.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Adanaspor
14.5.2017 Fenerbahçe 00:00 Trabzonspor
14.5.2017 Kasımpaşa 00:00 Antalyaspor
14.5.2017 Gaziantepspor 00:00 Beşiktaş
14.5.2017 Alanyaspor 00:00 Galatasaray
34. HAFTA
21.5.2017 Kayserispor 00:00 Medipol Başakşehir
21.5.2017 Antalyaspor 00:00 Gaziantepspor
21.5.2017 Adanaspor 00:00 Fenerbahçe
21.5.2017 Galatasaray 00:00 Atiker Konyaspor
21.5.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Alanyaspor
21.5.2017 Beşiktaş 00:00 Osmanlıspor
21.5.2017 Gençlerbirliği 00:00 Kasımpaşa
21.5.2017 Trabzonspor 00:00 Bursaspor
21.5.2017 Akhisar 00:00 Kardemir Karabükspor
Anket
Gazete bayinizde Fenerbahçe Gazetesini bulabiliyor musunuz?
Anket Sonuçları
Yelkencilerimizden Tokyo 2020 Test Event Yarışları’nda Birincilik
14 Ağustos 2017 Pazartesi

Yelkencilerimizden Tokyo 2020 Test Event Yarışları’nda Birincilik

Danimarka Aarus'ta düzenlenen ve Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunlarının kota yarışı olma özelliği taşıyan Aarhus 2018’in test yarışları sona erdi.

Türkiye'yi, 15 ekibin yarıştığı 470 Sınıfında temsil eden Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi sporcularımız Deniz-Ateş Çınar yarışı zirvede tamamladı.

Ülkemizi Finn Sınıfında temsil eden bir başka milli sporcumuz Alican Kaynar da 30 sporcu arasında 18.oldu.

Deniz ve Ateş Çınar'ı tebrik ediyor; Olimpiyat yolundaki yoğun programlarında tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.

Diğer Haberler

FENERBAHÇE DOĞUŞ YELKEN ŞUBESİ TESİSLERİ YENİLENDİ

Geçtiğimiz yıl kasım ayında Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi’yle 4 yıllık sponsorluk anlaşması imzalayan Doğuş Grubu, bu kapsamda Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi’nin tesislerini de yeniledi.

Yelkencilerimizden Dünya Kupası’nda Gurur Veren Sonuçlar

23-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Hyeres Fransa’da yapılan Dünya Kupası Yelken Yarışları sona erdi.

İstanbul Yelken Kulübü 2016 Ödül Törenleri’nde Fenerbahçeli Yelkencilerimiz Ödüllerini Aldı

İstanbul Yelken Kulübü'nün 2016 yılında gerçekleştirdiği yat yarışlarından;56. Yıl Donanma Kupası Yarışı, 64. Yıl Altınkilit Kupası Yarışı, İstanbul Ligi ve Trofesi,Türkiye Pirat Ligi 3. Etap Yelken Yarışları Ödülleri, 24 Şubat Cuma akşamı sahiplerini buldu.

Yelken Şubemizden başarı haberleri

İstanbul Boğazı’nda düzenlenen BMW Sailing Festival Yarışları’nda mücadele eden Fenerbahçe 1 teknemiz, Eren Özdal’ın koçluğunda yarıştığı IRC 1 sınıfında 3.oldu.

Çağla Dönertaş Fransa'da 6. oldu

Fenerbahçemizin Yelken şubesi sporcularından Çağla Dönertaş , Ertuğrul İçingir ve Simla Çilingiroğlu 20-26 Nisan tarihleri arasında Hyeres/Fransa'da yapılan Dünya Kupası yarışlarını tamamladılar.

Yelkencilerimiz Easter Regatta yarışlarında mücadele edecek

Fenerbahçe Yelken Şubemizden 4 sporcu, Slovenya’da yapılacak olan Easter Regatta Yarışları’nda mücadele edecek.

Sporcularımız yurtdışında kulübümüzü temsil edecek

Fenerbahçe Yelken Şubemizin olimpiyata katılmaya hak kazanan sporcularından Alican Kaynar 18 – 25 Nisan tarihleri arasında Valencia/İspanya da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası hazırlık kampına, bir diğer olimpiyat sporcumuz Çağla Dönertaş 18 – 28 Nisan tarihleri arasında Hyeres/Fransa’da yapılacak olan World Cup Şampiyonası’na katılacak.

MYK Sporturist Kupasında sporcularımızdan başarılı sonuçlar

05-06 Nisan tarihleri arasında Caddebostan-Adalar parkurunda gerçekleşen MYK Sporturist Kupasında sporcularımız başarılı sonuçlara imza attı.

Sporcularımız finallerde yarışmaya hak kazandı

İspanya’da, Palma de Mallorca’da gerçekleştirilen Dünya Kupası’nda mücadele eden olimpiyat sporcularımız Alican Kaynar ve Çağla Dönertaş, finallerde yarışacak.

Sezonun ilk yarışında 34 sporcumuz yarışacak

Türkiye Kürek Federasyonu faaliyet programı içinde yer alan Kalamış Yelken Kupası yarışları, 29 Mart Cumartesi günü Fenerbahçe Koyu’nda gerçekleştirilecek.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ